ارائه خدمات به حومه منوط به پرداخت بخشی از هزینه ها

 مدیرعامل سازمان حمل نقل بار و مسافرگفت: ارائه خدمات به حومه منوط به پرداخت بخشی از هزینه ها است.

به گزارش کرمان آنلاین؛عبدالهادی طاهری گفت:در صورتیکه شهرداری های مجاور و حومه بخشی از هزینه  ها را پرداخت کنند ،خدمات دهی به آنها  انجام و در غیر اینصورت حذف می شوند.
 
وی در پاسخ به سوال ما با بیان اینکه شنیده ها حاکی از آن است که سازمان اتوبوس‌رانی کرمان ، از خدمات دهی به حومه ها خودداری می کند ؟ گفت: در این خصوص تا کنون نشست های متعددی با شهردار کرمان ،معاون حمل و نقل و امورزیربنایی ، مدیر کل شهر و روستا استانداری کرمان برگزار شده است.
وی با بیان اینکه بر اساس اساسنامه ابلاغ شده از سوی  وزارت کشور  ،هیچ گونه وظیفه ای برای ارائه خدمات به حومه بر عهده سازمان حمل بار و مسافر شهرداری نیست،گفت: از زمان تاسیس سازمان اتوبوس رانی  این خدمات انجام می شده است.
وی اظهار داشت : در صورتیکه شهرداری های مجاور و حومه بخشی از هزینه  ها را پرداخت کنند ،این اقدام انجام و در غیر اینصورت حذف می شوند.
وی با بیان اینکه امکانات و وضعیت اتوبوس ها و هم چنین خدمات دهی به مردم در حال حاضر در حد مطلوب نیست،از مردم عذرخواهی کرد و گفت:خدمات دهی به شهروندان در پهناورترین مرکز استان در کشور ،در شان مردم کرمان نیست ولی تمام تلاشمان بر آن است تا پایان سال جاری اقدامات خوبی در این مجموعه انجام دهیم.
وی ضمن تشکر ویژه از رانندگان اتوبوس های شهری که با اتوبوس هایی با عمر بالای 16 سال به مردم خدمت رسانی می کنند،گفت: رانندگان اتوبوس ها  10 تا 12 ساعت بصورت روزانه کار
می کنند و همه تلاش آنها خدمات دهی خوب به شهروندان است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود  مجموع بدهی این سازمان به تامین اجتماعی در سنوات گذشته را 7 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: خوشبختانه با درایت شهردار کرمان  4 میلیارد دیرکرد آن مشمول بخشودگی شد و سه میلیارد باقیمانده بصورت اقساطی در حال پرداخت است.
وی ادامه داد: مجموع بدهکاری این سازمان با کسر مبالغ یاد شده ،2 میلیارد و 500 میلیون تومان می رسد که در نظر داریم با فروش اتوبوس هایی که تعدادی از آنها تنها اتاقک سالمی دارند ؛ بخشی از بدهی را پرداخت کنیم که امید است در مدت کوتاهی شاهد تسویه حساب این سازمان باشیم.
 

معرفی مدیر عامل

سرپرست سازمان اتوبوسرانی
عبدالهادی طاهری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top